Front page
Česká verze    Deutsche Fassung    Englische Fassung

Koliba "U splavu" Hovezi

... Accommodation in Walachian Style

Accommodation

1 osoba 2 osoby
Pokoj č. 1 900,- Kč 1.400,- Kč
Pokoj č. 2 900,- Kč 1.400,- Kč
Pokoj č. 3 900,- Kč 1.400,- Kč
Pokoj č. 4 900,- Kč 1.400,- Kč
Pokoj č. 5 900,- Kč 1.400,- Kč
Pokoj č. 6 1.400,- Kč 1.800,- Kč
Pokoj č. 7 1.400,- Kč 1.800,- Kč
Čistotný a poslušný pes (po dohodě s recepcí) 300,- Kč
Postýlka 200,- Kč
Cena snídaně / osoba 150,- Kč

Ubytování je včetně snídaně, monitorovaného parkovište, jeden pokoj 1 x automobil + WIFI. Pokoje jsou vybaveny soc. zařízením, lednicí, televizí.

Děti do dvou let zdarma bez nároku na snídaní a postel.

Ubytování vedlejší budova 400,-Kč / lůžko. Ceny jsou uvedeny včetně všech poplatků + DPH 15%,

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky:

  • 50% z ceny pobytu, pokud dojde k zrušení 14 až 29 dní před nástupem
  • 70% z ceny pobytu, pokud dojde k zrušení 7 až 13 dní před nástupem
  • 100% z ceny pobytu, pokud dojde k zrušení 6 dnů před nástupem včetně

Zruší- li host svévolně část pobytu, nebo nevyčerpá některou již z uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu. V případě zrušení již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub účtu za následujících podmínek :100%z ceny nevyčerpaných služeb, pokud dojde k zrušení méně než 24hod před jejich využitím.

Storno poplatek

Smlouva o ubytování nemusí být uzavřena písemně, ale k jejímu uzavření dojde např. pomocí telefonické rezervace nebo zasláním potvrzení na základě telefonické objednávky, ústně na recepci hotelu apod. Skutečnost, že jste nepodepsal-a písemnou smlouvu tedy nic nemění na případné platnosti této smlouvy, pakliže byla Vaše objednávka závazná a poskytl-a jste ubytovateli např. i Vaše osobní údaje apod. Samozřejmě můžete od smlouvy o ubytování z jakéhokoliv důvodu odstoupit. V takovém případě jste povinni uhradit ubytovateli újmu, která mu byla způsobena, pokud však této újmě ubytovatel nemohl zabránit. Ve storno podmínkách je stanoveno, jak dlouho je ubytovaný povinen oznámit ubytovateli odstoupení od smlouvy, aby ubytovatel nepožadoval tuto náhradu, která představuje pro ubytovatele nejčastěji ušlý zisk. /ustanovení § 759 odst. 1 ObčZ, které upravuje storno poplatek/.

Písemným potvrzením rezervace a případnou úhradou ceny pobytu klient stvrzuje ,že byl s těmito storno podmínkami obeznámen a respektuje je.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku .Zároveň je povinen zaevidovat přijatou trvalou tržbu u správce daně on-line , v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

© 2010 Koliba "U splavu" Hovezi | Valid XHTML 1.0! .