Titulní strana
Česká verze    Deutsche Fassung    Englische Fassung

Koliba "U splavu" Hovězí

... Ubytování ve valašském stylu

Aktuality

Tenisový kurt s umělým povrchem a večerním osvětlením

vloženo: 02.12.2015

V souvislosti s ukončením sezony děkujeme návštěvníkům a všem sportovním nadšencům za užívání sportovního areálu a těšíme se s Vámi na sezonu příští.

 

Zdeněk Mudrák - majitel

Dárkový poukaz

vloženo: 11.11.2015

Uvažujete o volbě dárku pro své blízké či přátele, chybí Vám inspirace nebo pouze tip a nejste si zcela jisti, jaký dárek by byl pro Vaše nejbližší v tomto roce nejvhodnější? Neváhejte a věnujte svým blízkým dárek, který je potěší, věnujte jim pobyt ve Valašské Kolibě U Splavu Hovězí

PRAVIDLA PRO POUŽITÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU

Dárkové poukazy slouží k odběru zboží nebo služeb ve Valašské kolibě U Splavu Hovězí. Poukaz lze použít
jednorázově k úhradě zboží  nebo služeb ve výši jeho nominální hodnoty. Bude-li hodnota zboží nebo služeb vyšší než hodnota poukazu, je třeba rozdíl doplatit v Kč. Výměna za  hotovost není možná. Platnost poukazu je jeden rok od data vystavení. Poukaz je platný jen s razítkem firmy a podpisem majitele. Padělání dárkového poukazu je trestné.

Kde pořídíte dárkové poukazy?

Dárkové poukazy si můžete objednat na mobilu (+420) 607 520 386. Dohodněte si také podmínky doručení příp. odebrání a formy úhrady.

Úhrady za dárkové poukazy

Možnost úhrady v hotovosti při osobním odběru nebo také bezhotovostní platbou převodem na účet …………

Svatba bez starostí jen pro vás ...

vloženo: 30.10.2015

Nabízíme Vám prostory našeho pensionu k uspořádání Vaší svatební hostiny. Pro svatby do 35 lidí můžete využít restauraci nebo v letních měsících zahradní prostory příjemného areálu ke svatbě "amerického typu". Připravíme Vám nádhernou svatební tabuli. Zajistíme pro Vás a Vaše svatební hosty luxusní ubytování, včetně novomanželského apartmá. Pohostíme Vás rautovými specialitami nebo grilovaným selátkem.. Váš vyjimečný svatební den, s naším profesionálním servisem.

Upozornění

vloženo: 28.11.2015

Vážení hosté,

 

Z důvodů vážné nemoci bude omezen provoz na KOLIBĚ. Přijměte omluvu za nepříjemnosti s tímto spojené. Děláme vše pro obnovení plné provozní doby. Děkujeme za pochopení.

Zdeněk Mudrák - majitel

© 2010 Koliba "U splavu" Hovězí | Valid XHTML 1.0! .